Hakkımızda

  • Sorabula.com sitesi işletmeleriniz ile müşterileriniz arasındaki bağlantının arttırılması baz alınarak kurulmuş geliştirici bir sosyal platformdur.
  • Sorabula.com, işletmelerinizin lokasyonunun Google’da üst sıralarda görüntülenebilmesi fırsatını sunar. Kullanıcılarımız tarafından işletmelerinize yönelik yorum ve puanlamalar ilelokasyonunuzun günde ne kadar etkileşim aldığını,hangi kullanıcı kitlesi tarafından ne zaman görüntülendiğini incelemenizi ve eş zamanlı olarak etkileşim halinde olmanızı sağlar. Menüleriniz, etkinlik ve duyurularınızın kullanıcılarımıza güncel bir şekilde duyurulması ve içeriklerinin tanıtılması; işletmenizin konseptini açıklayan fotoğraflarınızın ve çalışma saatlerinizin, adresinizin, web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızın kullanıcılarımız ile paylaşılmasına olanak tanır. Aynı zamanda İstek/Şikayet/Öneri Kutusu ile kullanıcılarımız tarafından talep edilen, beğenilen yahut geliştirilmesi gereken eksiklerinizin en kısa sürede farkına varılması ve geliştirilmesi açısından işletmeniz üzerinde iyileştirici bir etkiye sahip olacaktır.
  • Sorabula.com sitesi ile kullanıcılarımız, işletmelerinizin harita üzerinden belirlenmiş konumu ile yol tarifi alıp kolayca ulaşabileceklerdir.
  • Sorabula.com teknik anlamda da yükünüzü hafifleterek Google aracılığı ile görüntülenebilecek bir web site sayfası oluşturmanızı sağlar.
  • Sorabula.com hem işletmecilerimiz hem de müşterilerimiz adına memnuniyet odaklı bir platform olmayı hedeflemektedir.

Online Rezervasyon

Online Rezervasyon sistemi ile günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir sistem içerisinde siz işletmeniz ve müşterileriniz ile ilgilenirken vaktinizden de kazanç sağlayacaksınız. Kullanıcılarımıza sağlayacağımız kolaylık, işletmenizin tercih edilebilirliğini fazlasıyla arttıracaktır.

Online Siparis

Online Sipariş sistemi ile müşterileriniz, çalışma saatlerinizi ve menülerinizi görebildikleri sayfanızdan diledikleri gibi kolaylıkla sipariş isteyebileceklerdir.

Uygulama

Sorabula.com iOS ve ANDROİD uygulamalarımız sayesinde tüm kullanıcılarımızın her an, her yerde ulaşabilecekleri bir platform olacaktır.