Hakkımızda

Sorabula İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi
img

Hakkımızda

Sorabula.com sitesi işletmeleriniz ile müşterileriniz arasındaki bağlantının arttırılması baz alınarak kurulmuş geliştirici bir sosyal platformdur.

Sorabula.com, işletmelerinizin konumunun Google’da üst sıralarda görüntülenebilmesi fırsatını sunar. Kullanıcılarımız tarafından işletmelerinize yönelik yorum ve puanlamalar ile konumunuzun günde ne kadar etkileşim aldığını,hangi kullanıcı kitlesi tarafından ne zaman görüntülendiğini incelemenizi ve eş zamanlı olarak etkileşim halinde olmanızı sağlar. Ürünleriniz, etkinlik ve duyurularınızın kullanıcılarımıza güncel bir şekilde duyurulması ve içeriklerinin tanıtılması; işletmenizin konseptini açıklayan fotoğraflarınızın ve çalışma saatlerinizin, adresinizin, web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızın kullanıcılarımız ile paylaşılmasına olanak tanır. Aynı zamanda İstek/Şikayet/Öneri Kutusu ile kullanıcılarımız tarafından talep edilen, beğenilen yahut geliştirilmesi gereken eksiklerinizin en kısa sürede farkına varılması ve geliştirilmesi açısından işletmeniz üzerinde iyileştirici bir etkiye sahip olacaktır.

Sorabula.com sitesi ile kullanıcılarımız, işletmelerinizin harita üzerinden belirlenmiş konumu ile yol tarifi alıp kolayca ulaşabileceklerdir.

Sorabula.com teknik anlamda da yükünüzü hafifleterek Google aracılığı ile görüntülenebilecek bir web site sayfası oluşturmanızı sağlar.

Sorabula.com hem işletmecilerimiz hem de müşterilerimiz adına memnuniyet odaklı bir platform olmayı hedeflemektedir.

Online Rezervasyon

Online Rezervasyon sistemi ile günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir sistem içerisinde siz işletmeniz ve müşterileriniz ile ilgilenirken vaktinizden de kazanç sağlayacaksınız. Kullanıcılarımıza sağlayacağımız kolaylık, işletmenizin tercih edilebilirliğini fazlasıyla arttıracaktır.

Sorabula Hizmet

Sorabula.com, 81 il 972 ilçede, 300+ hizmet kategorisinde, müşteriler ve profesyoneller arasında güvenilir bir iletişim ağı kurmak amacıyla kurulmuş bir platformdur.

İş alanlarında uzman profesyoneller ve müşterileri bir araya getirmek hedefi ile yola çıkan ekibimiz hizmet sektöründe sizin en büyük destekçinizdir. Sorabula.com; alanında uzman ekibimiz tarafından yönetilen güvenilir bir sistemdir. Müşterileri ile profesyoneller arasında hızlı ve sağlıklı iletişimi sağlamak ve güven ortamı oluşturmak için çalışan ekibimiz, her üyeyi ailenin bir ferdi olarak görmektedir. Ülkemizin her il, ilçe, belde ve köylerde yer alan çözüm ortaklarımız ile hizmet sektöründeki sıkıntıları gidermeye çalışıyoruz.

Sorabula.com olarak komisyon bedeli almıyoruz.